Konkurs pod hasłem: Retencja – małe działania na dużą skalę! – rozstrzygnięty

Drodzy Uczestnicy konkursu „Retencja – małe działania na dużą skalę”, chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za Wasze zaangażowanie i aktywny udział w tej wyjątkowej i ważnej inicjatywie. Niemal 900 zgłoszeń, które otrzymaliśmy, przekroczyło nasze oczekiwania. Jest to ogromne zaskoczenie i powód do dumy. Pełne kreatywności prace ukazały nie tylko Waszą wrażliwość na świat, ale również podkreśliły, jak ważne jest zrozumienie i docenienie wody w naszym życiu.

Wasza kreatywność i zaangażowanie w tematykę retencji wody zasługują na najwyższe uznanie. Każda praca, którą otrzymaliśmy, była wyjątkowa i wnosiła cenny wkład w naszą wspólną misję zwrócenia uwagi na kluczowe wyzwania związane z gospodarowaniem wodą w obliczu zmiany klimatu.

Wybór zwycięzcy był dla nas bardzo trudny ze względu na wysoki poziom merytoryczny i pomysłowość nadesłanych prac. Po długich dyskusjach udało nam się wyłonić zwycięzcę. Z ogromną radością ogłaszamy, że laureatką konkursu została pani Agnieszka Błonka z Warszawy. Jej praca wyróżniła się niezwykle kreatywną prostotą, ale z wyraźnym przesłaniem, idealnie wpisując się w misję naszego czasopisma.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować pani Agnieszce oraz wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy swoimi pracami pokazali, jak wielkie znaczenie ma każda, nawet najmniejsza inicjatywa na rzecz ochrony i racjonalnego gospodarowania wodą deszczową. Wasz wkład i zaangażowanie są dla nas nieocenione i stanowią inspirację do dalszych działań.

Dziękujemy wszystkim za udział i za to, że razem z nami podjęli ważną dyskusję na temat przyszłości wody w naszym środowisku. Wasze prace są dowodem na to, że razem możemy dokonać zmiany i przyczynić się do tworzenia lepszego jutra. Składamy również podziękowania sponsorowi konkursu firmie: Arkance Systems Poland Sp. z o.o., dzięki któremu zwyciężczyni konkursu będzie mogła cieszyć się z przyznanej nagrody.

Postanowiliśmy opublikować kilka prac, które naszym zdaniem również zasługują na uwagę. Miłej lektury.

WYGRANE OCZKO Agnieszka Blonka

Agnieszka Błonka

Karolina Koczera Socha

Karolina Koczera Socha

Zygmunt Kowitz

Zygmunt Kowitz

Pawel Kochanek

Paweł Kochanek

Sponsor Konkursu:

ARKANCE stacked navy

Arkance Systems Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Arkance, należącej do Monnoyeur Group, która od 1906 roku wspiera firmy budowlane (począwszy od maszyn CAT, po zaawansowane systemy geolokacyjne i sterowania maszynami a teraz również BIM). Cel działania Spółki w Polsce to przeprowadzenie krajowych firm przez transformację cyfrową, która za sprawą m.in. technologii BIM i Industry 4.0 stała się wymaganiem już nie tylko dla dużych graczy i potężnych inwestycji, ale również wszystkich firm chcących zmniejszać koszty i stawać się bardziej konkurencyjnym na dynamicznym rynku.

Chcielibyśmy także przypomnieć Wam o naszych publikacjach dotyczących retencji: