Zwiększ swoją rozpoznawalność dzięki reklamie na stronie głównej. Buduj z nami wizerunek marki dzięki artykułom sponsorowanym. Mamy dla Ciebie wiele opcji rekalamy – wybierz pasującą do Twoich potrzeb. Z nami zawsze dopłyniesz do celu.

Jesteśmy jedyną w Polsce gazetą o wodzie, wiarygodnym źródłem informacji i rzetelnej wiedzy. Codziennie przekazujemy Czytelnikom aktualności z kraju i ze świata. Pomagamy zrozumieć wodne sprawy, które przecież dotyczą nas wszystkich. Edukujemy, informujemy i wspieramy w obszarze gospodarki wodnej. Temat wody dotyka każdego sektora, a my jesteśmy miejscem, w którym różnorodne branże znajdą wspólny mianownik, dlatego „Wodne Sprawy” to doskonała i uniwersalna przestrzeń reklamowa. Znajdź u nas miejsce dla siebie.

Każda reklama jest w pełni responsywna. Możesz przekierować z niej ruch bezpośrednio na Twój produkt lub usługę. Jeśli zdecydujesz się na dedykowane Twojej marce treści, wówczas masz pewność, że zostaniesz z odbiorcami na długo. Jesteśmy jedyną gazetą na świecie, która wyświetla Czytelnikom wszystkie poprzednie wydania online. Kliknij na którąś z naszych okładek, a przekonasz się sam.

Może chcesz zwiększyć swoją rozpoznawalność dzięki reklamie na stronie głównej? Może interesuje Cię budowanie wizerunku marki poprzez przekazywanie merytorycznych informacji w artykułach sponsorowanych? Te i wiele innych opcji reklamy znajdziesz na łamach naszej gazety – wybierz najbardziej pasującą do Twoich potrzeb. Zapewnimy obecność także w social mediach. Zawsze służymy wsparciem. Skontaktuj się z nami.

wodne sprawy logotyp podstawowe

101 tys.

UŻYTKOWNIKÓW

170 tys.

WYŚWIETLENIA STRONY

> 1 min

ŚREDNI CZAS NA STRONIE

Skontaktuj się z nami! – [email protected]

Umieszczając reklamę banerową na stronie głównej, zapewniamy widoczność Twojej marki na ekranach wszystkich odwiedzających. Jest to skuteczna metoda na przyciągnięcie uwagi licznej społeczności portalu i wypromowanie Twojego produktu lub usługi.

Format Rozmiar [px] Waga [kB]
Duży 1080×200 2 MB
Średni 920×223 1 MB
Mały 728×90 512 KB

Decydując się na reklamę banerową na stronie z wybranym artykułem, skierujesz przekaz do odbiorców zainteresowanych konkretnym tematem. To efektywny sposób na dotarcie do określonej grupy Czytelników.

Format Rozmiar [px] Waga [kB]
Duży 1080×200 2 MB
Pionowy 160×600 512 KB
Średni 620×315 1 MB

Ta forma reklamy umożliwia przedstawienie produktu, usługi lub unikalnego spojrzenia na różne tematy w kontekście specjalnie przygotowanego artykułu. Jest to doskonała okazja do nawiązania relacji z Czytelnikami, kształtowania pozytywnego wizerunku marki i zwrócenia uwagi na konkretne wartośc

Dział – Aktualności

 • możliwość przekazania informacji o bieżącym lub planowanym wydarzeniu
 • dotarcie nawet do 1 tys. odbiorców w ciągu 1 dnia
 • dodatkowa komunikacja treści w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
 • tekst: od 4 do 5 tys. znaków ze spacjami, do 2 linków zewnętrznych
 • 1 zdjęcie główne
 • 1 baner śródtekstowy z linkiem

Dział – Opinie

 • możliwość przekazania dużej ilości informacji
 • wzmocnienie wizerunku marki
 • dotarcie nawet do 1 tys. odbiorców w ciągu 1 dnia
 • dodatkowa komunikacja treści w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
 • tekst: od 6 do 8 tys. znaków ze spacjami, do 2 linków zewnętrznych
 • 1 zdjęcie główne, dodatkowo 2 zdjęcia/rysunki w treści
 • 1 baner śródtekstowy z linkiem

Oferujemy efektywną prezentację różnorodnych form reklam, w tym banerów, linków sponsorowanych oraz dedykowanych miejsc na treści promocyjne, dziesiątkom tysięcy subskrybentów, regularnie otrzymujących nasze wiadomości. To unikalna okazja do bezpośredniego dotarcia do zainteresowanej grupy odbiorców.